25%

Yes Emoticon Dames Snowboard

399.95 299.95

FIT TO MOVE YOU.

The Emoticon takes the user-friendly performance of the Basic, in a tailored design that targets a woman’s size and weight. Narrower, softer and a more forgiving blended sidecut has made this one a multi-time TWS Goodwood Award winner since its release 4 years ago.

Op voorraad in de winkel. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis.
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: ,

Wij staan garant voor:

Snelle levering
Vertrouwde bezorging met PostNL/GLS
Flexibel in Ruilen & Retourneren
Lage tot geen Verzendkosten
Veilige betaling
Garantie
Persoonlijke Uitleg & Service
Alles op voorraad in winkel

Beschrijving

Yes Emoticon Dames Snowboard

Een Allround/allmountain speels dames board met een wat zachter en fijner response en een cam-rocker shape, de Emoticon maakt snowboarden weer leuk voor de dames die nog niet ver gevorderd zijn. Dit board is een twin board met een zachtere flex maar de truc zit hem in het Underbite systeem. Met de Underbite wordt het makkelijker om bochten te controleren en je kantengrip te behouden. Een perfect board voor dames die een board willen om stappen mee  te maken.

Shape;

True Twin

Core;

Full poplar

outline;

Undebite

Size143146149152
Effective Edge (mm)109111.5114116.5
Tip Width (mm)280.7283.4286287.5
Waist Width (mm)237239241243
Tail Width (mm)280.7283.4286287.5
Sidecut Radius (m)6.406.606.807.00
Stance Setback (in)0000
Stance Range (in)17.4 – 20.617.9 – 21.118.9 – 22.119.4 – 22.6
WidthRegularRegularRegularRegular

 

 

Extra informatie

Snowboard maat

143, 146, 152